Аралық реле РЭК77/3(LY3) 10А 24В АС IEK

2 465 ₸
- Бар
- Коды:RRP10-3-10-024A
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
РЭК77 модульдік сериясының индикациясы бар аралық реле мыналарға арналған: басқару сигналын атқарушы элементтерге коммутациялық контактілерді коммутациялау арқылы беру.
Реле 35 мм монтаждау DIN рельсіне орнатылған PPM77 розеткасының модульдік қосқышына қосылады.
PPM77 қосқыштарында коммутациялық контактілер мен басқару катушкаларының терминалдары орналасқан.
Реледе құрамында күмісі бар контактілер қолданылады.

Артықшылықтары
- Контактілердің номиналды тогының жоғары мәні релелерді 10А дейінгі тізбектерде пайдалануға мүмкіндік береді.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- РЭК сериялы релелердің кішірейтілген габариттері бұйымдарды монтаждау жазықтықтарында неғұрлым ұтымды орналастыруға мүмкіндік береді.
- Құрамында күмісі бар контактілерді пайдалану олардың беріктігін арттырады.
Техникалық сипаттамалар
| Қосылу түрі | Тегіс ажыратылатын қосылыс |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 3 |
| Айнымалы токты басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды құл кернеу айнымалы ток контактілері | 230 Жылы |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі | 24 Жылы |
| Контактілердің номиналды тогы | 10 А |
| Айнымалы ток 230 В кезінде катушка тұтынатын ток | 15.0 мА |
| Айнымалы ток 24 В кезінде катушка тұтынатын ток | 190.0 мА |
| AC 12 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток | 170.0 мА |
| Тұрақты ток 24 В кезінде катушка тұтынатын ток | 80.0 мА |
| Тұрақты ток 12 В кезінде катушка тұтынатын ток | 130.0 мА |
| Айнымалы ток 12В кезінде басқару катушкасының қуаты | 2.0 ДА |
| Айнымалы ток 24 В кезінде басқару катушкасының қуаты | 4.6 ДА |
| Айнымалы ток 230 В кезінде басқару катушкасының қуаты | 3.5 ДА |
| Тұрақты ток 12В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.6 Вт |
| Тұрақты ток 24В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.9 Вт |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 3 |
| Оқшаулау кедергісі | ≥ 100 ХКҚҰ |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 10^5 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 10^7 цикл |
| Пайдалану температурасы | -45...+40 °C |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Ені | 31 мм |
| Биіктігі | 42 мм |
| Тереңдігі | 27 мм |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 3 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 3 |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Иә |
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик, Шыны |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 24 В |
- Бағасы: 2 465 ₸

