ВФИ сүзгісі бар желдеткіш 550 м3/сағ IP55 IEK

50 930 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YVR10-550-55
Жіберу 13 сәуір 2026Сүзгісі бар желдеткіштер электрлік шкафтардың ішіндегі белсенді жабдықты ауамен салқындатуға арналған. Жасалған ауа ағыны жоғары қыздырылған аймақтардың пайда болуына жол бермейді және электр компоненттерін қызып кетуден қорғайды. Ауыстырылатын сүзгінің болуы шкафтың ішіне шаң мен ылғалдың енуіне жол бермейді, кем дегенде IP55 қорғаныс дәрежесін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Температура реттегішімен бірге орнатылған кезде ол шкаф ішіндегі оңтайлы климаттық жағдайларды қамтамасыз ету және орнатылған жабдықтың тұрақты жұмысын ұйымдастыру үшін қолданылады. Атмосфералық және температуралық әсерлерге, сондай-ақ УК-сәулеленуге төзімділігі жоғары. Жиілігі 50 Гц және кернеуі 230 В дейінгі айнымалы токтың электр жабдықтарында пайдалануға болады. Прогрессивті ауа беру жүйесі техникалық қызмет көрсету мен орнатудың қарапайымдылығын сақтай отырып, желдеткішті өте тыныш етеді. Ауаның бағытын осьтік желдеткішті айналдыру арқылы оңай өзгертуге болады.
Артықшылықтары
- Корпустың сыртына шығып тұратын төмендетілген сыртқы габариттер
- Прогрессивті ауа беру жүйесі шудың төмен деңгейімен үйлеседі
- Атмосфералық және температуралық әсерлерге, сондай-ақ УК-сәулеленуге жоғары төзімділікпен
- Жинақылық және эстетичность кезінде шағын монтаждау тереңдігі
- Тиімділікті сақтай отырып, шкафтарды салқындату үшін оңтайлы және тиімді шешім
- Ыңғайлы қызмет көрсету және монтаждау кезіндегі функционалдық конструкция
- Сүзгі ортасының оңтайлы өткізу қабілеті
- Сүзгі ортасын ауыстырудың қарапайымдылығы
Конструкция ерекшеліктері
Функционалдығы артқан қорғаныс торы тігінен құлайтын су тамшыларынан және шаңнан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді, сүзгі материалының ластану қарқындылығын төмендетеді.
Салқындатқыш ауаны беру бағытын желдеткішті бұру арқылы оңай өзгертуге болады.
Өздігінен жабысатын тығыздағыш пен G4 класындағы сүзгі материалы арқылы шкафтың ішіне су мен шаңның түсуін тиімді болдырмайды
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Тұтқаларға орнату |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 148 мм |
| Биіктігі | 148 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| 19 дюймдік тіректі орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| Термостатпен бірге | Жоқ |
| Ажыратқышы бар | Жоқ |
| Пайдалану температурасы | -50…70 °C |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP55 |
| Сүзгімен бірге | Иә |
| Номиналды қуат | 17 Вт |
| Шкафтың жоғарғы қақпағына орнатылады | Жоқ |
| Алмалы-салмалы желдеткіш - жылжымалы | Жоқ |
| Айналымдық | Иә |
| Қабырғаға салынған | Жоқ |
| Жиілігі 50 Гц токтың өзгеруі кезіндегі жұмыс кернеуі | 230 Жылы |
| Ауаның көлемдік шығыны арнасыз беру | - |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| Тұтынылатын қуат | 19 Вт |
| МЕМСТ Р ЕН 779 бойынша сүзгі сыныбы | G4 |
| Сүзгісі бар желдеткіштің өнімділігі | 52 м3 сағ |
| Сүзу дәрежесі | 94 пайыз |
| Сүзгісі бар желдеткіштің салмағы | 0,64 кг |
-
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
-
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
-
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 66 Вт |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жабдық түрі | Сүзгісі бар желдеткіш |
| Берілетін ауаның көлемі | 550 м3/сағ |
- Бағасы: 50 930 ₸

