Кіріспе панелі ВРУ8503 МУ 2ВП-4-40-0-30 түрі жоқ.IP31 енгізу пер.руб.NH40 630A 3хППНИх400А 3хТТИх400/5 3хОПС IEK

594 375 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUV-85032440060
Жіберу 18 сәуір 2026ҚТҚ кіріспе қалқаны мыналарға арналған:
- кернеуі 400/230В айнымалы ток жиілігі 50 Гц тұйық жерге тұйықталған бейтарабы бар желілердегі электр энергиясын қабылдау және есепке алу
- электр энергиясын тарату (тарату бөлігі болған жағдайда)
- тұтынушыларды қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- жиі емес ажыратулар мен қосулар
Үлгілік шешімнен негізгі айырмашылығы
- электр қауіпсіздігі жоғары жабық типті NH40 ажыратқышы қолданылды
- есепке алу бөлімі
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Композиттік пластиктен жасалған заманауи сақтандырғыш ұстағыштары қолданылады, сенімді және пайдалану оңай.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | кіріспе ажыратқышқа 240 мм-ге дейін қосу | 1 |
| Енгізу N/PE | АД31Т 4х40 шинасына қосылу | |
| Ғимарат |
Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 1800х600х450мм IP31 IEK |
|
| Бүйірлік панельдер | ҚБ SMART 1800.ХХХ.450 IP31 (2 дана/жинақ) IEK үшін бүйірлік панель алмалы-салмалы | 2 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат |
Аудармалы ажыратқыш NH40-630/3CS 3P 630А 3 ережелер I-0-II стандартты тұтқа CHINT |
1 |
| Кететін топтарды қорғауға арналған аппараттар |
Сақтандырғыш ұстағышы ДП-37 габариті 2 400А IEK Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-37 габариті 2 400А IEK |
3 3 |
| Импульстік кернеуден қорғау | Импульстік асқын кернеулерді шектегіш ОПС1-С 1Р 10/40кА 230В GENERICA | 3 |
| Есепке алу бөлімі |
ТТИ-А 400/5А 5ВА ток трансформаторы дәлдік класы 0.5 IEK Есепке алу аспабы (есепке алу аспабының құнынсыз) |
3 1 |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 3х30х4000мм 405А ГК | |
| Кірістегі кернеудің индикаторы | Шам LED ДПО 0101 10Вт IP65 4000К шеңбер GENERICA IEK | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
- Бағасы: 594 375 ₸


