Диф. автомат АД12М 2Р С25 30мА IEK

5 369 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MAD12-2-025-C-030
Жіберу 13 сәуір 2026Жылдам әрекет ететін қорғаныс ажыратқыштары мыналарды қамтамасыз етеді:
– 10, 30 және 100 мА іске қосу параметрлері бар конструкцияларда – электр жабдықтарының ток өткізетін бөліктеріне байқаусызда тікелей тиіп кетсе, адамдарды электр тогының соғуынан қорғау;
– 300 мА іске қосу параметрімен орындалғанда – ток өткізетін бөліктердің оқшаулауының тұтануына байланысты өрттен қорғау;
– шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау;
– желі кернеуінің жол берілмейтін жоғарылауынан қорғау (АД12М).
Өнімдерде дифференциалды токтан іске қосу индикаторы, ал AD12M үшін қосулы күйдің жарық диодты индикаторы қарастырылған. АД12М электр желісінің кернеуі 110 В дейін төмендеген кезде жұмыс қабілеттілігін сақтайды.
Бұйымдарда коммутациялық аппараттар ретінде жаңа сериялы автоматты ажыратқыштар ВА47-29 пайдаланылды.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 25 А |
| Полюстер саны | 2 |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0,03 А |
| Ағып кету тогының түрі | A |
| Ажырату қабілеті | 4.5 қА |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 72,5 мм |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 35 мм2 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 4,5 мың |
| IEC 60947-2 бойынша ажырату қабілеті | 4,5 мың |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 7 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 5 369 ₸

