КНС8503-3374 32А 15кВт кәріздік сорғы станциясының басқару панелі IP54 журнал. реле жұмсақ іске қосу ONI IEK

686 870 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-KNS-85033374-03
Жіберу 18 сәуір 2026Кәріздік сорғы станциясының басқару тақтасы мыналарға арналған: резервуардағы сұйықтықты толтыру немесе сору қондырғысының бөлігі ретінде сорғыларды басқару және қорғау.
Қалқан КСС автоматты және қолмен жұмыс істеу режимін жүзеге асыруға мүмкіндік береді.

КСС ONI БАСҚАРУ ЖҮЙЕЛЕРІНІҢ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Бағдарламалық инверсия және кондуктометриялық датчиктердің сезімталдығын баптау
-
Сорғылардың қызмет көрсету аралықтарын және тозу біркелкілігін арттыру
-
Сорғыларды іске қосу түрін таңдау
-
Сорғыларды өнімділігі жеткіліксіз болғанда немесе жұмысшының істен шығуы кезінде автоматты каскадты басқару
-
Қозғалтқыштардың жұмыс істеу уақытын бақылау
-
Жұмыс режимін таңдау: дренаж немесе толтыру
-
Сорғы станциясының қызмет көрсету аралықтарын орнату және бақылау
-
Сорғылардың жұмыс элементтерін ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғанда "жабысып қалудан" қорғау
-
Сорғыны құрғақ жүрістен және қызып кетуден қорғау
-
Пайдаланылатын датчиктердің саны мен түрін таңдау мүмкіндігі
-
Жұмыс логикасын өзгерту және жаңа жүйелер мен функцияларды басқару жүйесіне интеграциялау мүмкіндігі
-
Қашықтан диспетчерлеу және басқару
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 35 мм-ге дейін рұқсат етіледі | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | 16 мм-ге дейін рұқсат етілген | 2 |
| Корпусы металл |
Корпус металл ШМП-5-2 (1000х650х300мм) У2 IP54 IEK |
1 |
| Салқындату |
ВФИ сүзгісі бар желдеткіш 65 м3/сағ IP55 IEK |
1 |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 40А 10кА С IEK |
2 |
| Коммутациялық күштік аппараттар |
Контактор КМИ-22510 32А 230В/АС3 1НО IEK РТИ-1322 электрлі жылулық реле 40А IEK |
2 1 |
| Сорғыны(ларды) басқару блогы |
Жұмсақ іске қосу құрылғысы SFB 3Ф 380В 15кВт 30А Uупр 110-220В Modbus ONI Аралық реле РЭК77/4(LY4) 10А 220В АС IEK ONI экраны бар PLR-S CPU1206(R) 220В айнымалы токтың логикалық релесі 8DI/8DO логикалық PLR-S 220В айнымалы ток ONI релесіне кеңейту. |
1 4 1 3 |
| Индикация |
"ЖҰМЫС" шамы "АПАТ" шамы |
1 1 |
| Жергілікті басқару |
"Саңырауқұлақ" батырмасы "ТОҚТА" "БАСТАУ" түймесі Режимдерді ауыстырып қосқыштар |
1 1 1 |
| Шиналар нөл/жер |
жиынтықта |
|
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 686 870 ₸

