Бұранда қысқышы ЗВИ-10 2,5-6мм2 12пар IEK

427,14 ₸
- Бар
- Коды:UZV3-010-06
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өткізгіштерді бұрандалы жалғау үшін қолданылады, сымды зақымданудан қорғайды және электр қондырғысының корпусына тұйықталу мүмкіндігін болдырмайды.
Оқшаулағыш жақтау ақ жанбайтын полистиролдан немесе мөлдір полиэтиленнен жасалған, терминал мен бұрандалар жезден жасалған.
- Сымды зақымданудан қорғау және электр қондырғысының корпусында тұйықталу мүмкіндігін болдырмау.
- Жанбайтын корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 12 |
| Монтаждау түрі | Тікелей орнату |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 2,5...6 мм2 |
| Түсі | Ақ |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Бұйымның/компоненттің түрі | ЗВИ қысқышы |
| Ені | 21 мм |
| Биіктігі | 16 мм |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 450 Жылы |
| Ұзындығы | 128 мм |
| Жануды таратады | Иә |
| Жұмыс температурасы | -25...85 °C |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 21.0 мм |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP00 |
| Мөлдір | Иә |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 2,5...6 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиэтилен |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In | 10 А |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Рұқсат етілген тұрақты ток | 10 А |
| Макс жұмыс кернеуі Ue | 400 Жылы |
| Өткізгіш қимасы кезіндегі тарту моменті Нм | 0,8 мм2 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Клемма қалыбы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 128 мм |
| Өнім материалы | Полистирол |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Бекіту тесіктерінің саны | 12 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды ток | 10 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 427,14 ₸

