Қамыт 4,8*500мм нейлон (100 дана) ИЭК

3 540 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UHH31-D048-500-100
Нейлоннан жасалған кабельдік қысқыштар байламға байлауға және кабельдер мен өткізгіштерді монтаждауға арналған.
Кабельдік қысқыштар - электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кабельдерді бекітудің және бекітудің ең ыңғайлы, жылдам және үнемді әдістерінің бірі.
Арнайы кешенді қоспалары бар жоғары сапалы шикізаттан жасалған. IEK Хкн қысқыштары материалының жаңа формуласы монтаждау, пайдалану, тасымалдау және сақтау кезінде беріктік пен серпімділіктің сақталуына кепілдік береді. Бұл материал температураның кең диапазонында жеткілікті қаттылық жағдайында жоғары беріктік пен икемділікті сақтайды, органикалық еріткіштерге, жанар-жағармай материалдарына және сілтілерге жоғары төзімділікке ие, жоғары электрлік оқшаулау қасиеттеріне ие және жануды қолдамайды.
Өнімдер МЕМСТ Р МЭК 62275-2015 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыт түрі | Пластикалық |
| Қамытты қолдану аясы | Кабельдерге арналған |
| Қамыттың материалы | Нейлон |
| Минималды қысу диаметрі | 5 мм |
| Максималды қысу диаметрі | 135 мм |
| Жолақ ені | 4.8 мм |
| Жолақтың қалыңдығы | 1 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 75 град. |
| Түсі | Ақ |
| қаптама | Бума |
| Жолақ ұзындығы | 500 мм |
- Бағасы: 3 540 ₸/қаптама


