AC30-111 розеткасы CHINT DIN рельсінде жерге тұйықтағышпен*

1 489,32 ₸
- Бар
- Коды:775001
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тарату панеліне орнатуға арналған және орнату орнындағы электр жинағында техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде портативті шамды немесе төмен қуатты электр құралын қосу үшін қызмет етеді.
Техникалық сипаттамалар
|
AC30-111 сериясы Қорғау дәрежесі IP20 Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 44x71x65 Номиналды ток 16А Жерге тұйықтау түйіспесімен орындау Токтың түрі AC Жиілігі, Гц 50...60 Номиналды кернеуі 250В Модульдік қашықтықтар санындағы ені 2.5 Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесі бар үлгі/орындалу Штепсельдік розеткалардың саны 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 250 В |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Биіктігі | 71 мм |
| Ені | 44 мм |
- Бағасы: 1 489,32 ₸

