Кіріспе қуат терминалы КВС 6-50мм2 160А 3 қатарлы сұр IEK

2 891 ₸
- Бар
- Коды:YZN14-050-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
КВС 6-50мм2 160А 3 қатарлы сұр IEK кіріспе қуат терминалы электр энергиясын қосуға және таратуға арналған электрлік бұйым болып табылады.
IEK ұсынған ӘКК терминалы электр жүйелерінде сапалы және қауіпсіз қосылымды қамтамасыз ету үшін сенімді таңдау болып табылады.
Өнеркәсіптік жабдықты орнату кезінде мыс және алюминий өткізгіштерін қосу үшін қолданылады.
Артықшылықтары:
- Қосылатын өткізгіштердің кең ауқымы: Қимасы 6-дан 50 мм2-ге дейінгі өткізгіштерді қолдайды, бұл оны әртүрлі жүктемелері бар электр жүйелерінде пайдалану үшін әмбебап етеді.
- Ықшам дизайн: Үш қатарлы конструкция электр панеліндегі орынды үнемдеуге, сымдарды орнатуды және ұйымдастыруды жеңілдетуге мүмкіндік береді.
- Монтаждау ыңғайлылығы: Терминал құрылымы қосымша құралдарды қажет етпей-ақ оңай және жылдам орнатуды қамтамасыз етеді.
- Беріктігі мен төзімділігі: Механикалық жүктемелерге және қоршаған ортаның әсеріне төзімді материалдардан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
- Қауіпсіздік: Сенімді электрлік жанасуды қамтамасыз етеді, қысқыш бұрандадағы және терминалдың ток өткізгіш шинасындағы арнайы паста жанасу бетін ұлғайтады және жанасу нүктесінде қуат жоғалуы мен қызуды азайтады.
- Берік корпус жоғары отқа төзімділікке ие, UL94 V0 стандартына сәйкес PA 6.6 полиамидінен жасалған (жануды қолдамайды).
Қолдану:
- Өнеркәсіптік нысандар: Электр жабдықтарын, станоктарды және тарату құрылғыларын қосу үшін қолданылады.
- Тұрғын және коммерциялық ғимараттар: Едендер немесе жеке тұтынушылар арасында электр энергиясын енгізу және тарату үшін электр панельдерінде қолданылады.
- Электр қалқандары мен басқару шкафтары: Тарату құрылғыларының ішінде ықшам және ыңғайлы қосылыстар жасау үшін өте қолайлы.
- Энергетика және инфрақұрылым: Қосылудың сенімділігі мен қауіпсіздігі талап етілетін электр энергиясын тарату жүйелерінде қолданылады.
- Электр қондырғыларын жөндеу және жаңарту: Қолданыстағы электр жүйелерін олардың сенімділігі мен тиімділігін арттыру мақсатында жаңартуға жарамды.



Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Полюстер саны | 3 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 2,5...50 |
| Түсі | Сұр |
| Номин құл кернеу, Жылы | 800 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Ені, мм | 50 |
| Биіктігі, мм | 43 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 800 |
| Ұзындығы, мм | 51 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...85 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 50.0 |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қысқыш материалы | Алюминий |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 2,5...50 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In, А | Си: 160 / Ал: 145 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Ең аз қима, мм | 2.5 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | Си: 2,5...50 / Ал: 6...50 |
| Макс жұмыс кернеуі Ue, В | 800 |
| Жиынтықтағы саны, дана | 8 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Өткізгіш қимасы кезіндегі тартылу сәті Нм, мм2 | 4 (2,5...4) / 12 (6...50) |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | > 75 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 51 мм |
| Ені | 50 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 6 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 50 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 8 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Максималды ток | 160 А |
| Максималды кернеу | 800 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 2 891 ₸

