Корпус металл GENERICA ШМП-3-0 (650х500х220мм) У2 IP54

53 825 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40-03-54-G
Жіберу 13 сәуір 2026Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Корпустың есігі құлыппен бекітіледі.
Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.
Техникалық сипаттамалар
Аспалы қондырғының түрі
Монтаждық платамен Иә
Ені 500 мм
Биіктігі 650 мм
Тереңдігі 220 мм
Қорғау дәрежесі - IP54
Корпус материалы Болат
Түсі Сұр
Кабельді төменнен енгізу
Түс нөмірі RAL 7035
Салмағы 12,39 кг
Пайдалану температурасы -40...40 °C
Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше Иә
Есік -люктің типі Дара/дара
Номиналды ток ≤ 630 А
Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды Иә
Шкаф қабырғасының қалыңдығы 1.0 мм
Шкафтың есігі немесе қақпағының қалыңдығы 1 мм
Қақпақтың нысаны Жабық типті (жабылатын)
Климаттық орындалуы У2
Есікте құлыптың болуы Иә
Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме 10/45 Н
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 650 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 12.4 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 53 825 ₸

