С-профиліне арналған кабель қысқышы кабель диаметрі 18-22мм IEK

959 ₸
- Бар
- Коды:YCC10-30-18-022
С-профиліне арналған кабель қысқышы электр панельдерінде өткізгіштерді таратудың реттелген жүйелерін құруға және сымдарды С-тәрізді қимасы бар рельстің көмегімен ұстауға, кабельді монтаждық траверстерге және ЭМС контактісі бар кабель рельстеріне бекітуге арналған.
Қосымша құрастыру сенімділігін қамтамасыз ете отырып, қосылымдар мен контактілердегі ауыр сымдардан салмақ жүктемесін алып тастауға көмектеседі.
Сондай-ақ, кабельді қолдау жүйелері мен науалардың сәйкес профиліне сымдарды бекітуге жарамды.
Құрылымдық жағынан қысқыштар мырышталған болаттан жасалған, жанбайтын пластмассадан жасалған пластик ұстағыш орнатылған.

Артықшылықтары
- Арнайы құралды пайдаланбай оңай және жылдам орнату.
- Арнайы пластик ұстағыш пайдалану кезінде сымның зақымдалуын болдырмайды.
- Кең номенклатуралық қатар қолданылатын өткізгіш қималарының көпшілігін қамтиды.


Техникалық сипаттамалар
| Шинасымның қалыңдығы, мм | 18...22 |
| Шинасымның ені, мм | 18...22 |
| Үшін жарамды | Басқалар |
| Номиналды кернеу, В | 230/400 |
| Ені, мм | 27 |
| Биіктігі, мм | 74 |
| Тереңдігі, мм | 40 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40…+60 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 380 |
| Жазық пішінді сым үшін | Жоқ |
| Дөңгелек қималы сым үшін | Иә |
| Сегменттік қималы сым үшін | Жоқ |
| Макс рұқсат етілген ток Ie, Ал | - |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель қысқышы |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Ені | 27 мм |
| Өнім материалы | Аралас |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 22 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
- Бағасы: 959 ₸

