Корпус металл ЩРн-24 (1х24) 460х310х140мм IP54 сұр TITAN 5 IEK

58 457 ₸
- Бар
- Коды:TI5-50-N-024-54-7035
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Кең өлшемді диапазон. Модульдік сыйымдылығы 12-ден 216 модульге дейін.
- Қорғаудың жоғары дәрежесі – IP54.
- Ыңғайлы монтаждау: корпус секциялары арасында қалқаның болмауы; алмалы-салмалы монтаждық жақтау.
- Кабельді төсеу үшін DIN рельстерінің артындағы кеңейтілген кеңістік.
- Жалған панельді пломбалау мүмкіндігі.
- Ауыстырылатын есік.
- Көп функциялы кабельді енгізу.
- Шиналарды үстіңгі және астыңғы жағына орнату мүмкіндігі.
- Толық жабдық.
- Стильді дизайн.
Конструкция ерекшеліктері


Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Корпус материалы | Болат |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 12 |
| Қатарлар саны | 2 |
| Түсі | Сұр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені, мм | 310.0 |
| Биіктігі, мм | 460.0 |
| Тереңдігі, мм | 140.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| DIN-рейка | Иә |
| Қақпақ түрі | Ойығы бар |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 460 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 24 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 58 457 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Шиналар PEN 6x9 мм 24/2 - 2 дана. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Жапсырма модульді. Ілуге арналған жиынтық. Жерге қосуға арналған метиздер жиынтығы.

