Металл сауыт РЗ-ЦХ-20 с брошкой (50м) ELASTA IEK

491,40 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CMP18-020-K00-050
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады.
РЗ-ЦХ металл шлангісі металл зондпен бірге жеткізіледі. Металл түтік ішіндегі зонд ретінде d=0,6 мм ГОСТ3282-74 болат сым қолданылады.
Жеңдер мақтадан жасалған тығыздағышпен жасалады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
- Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау.
- Кеміргіштерден қорғау.
Техникалық сипаттамалар
| Номин диаметрі, мм | 50 |
| Материал | Болат |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы | Қаптамасы жоқ |
| Түсі | Металлик |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Сыртқы диаметрі, мм | 58.7 |
| Ішкі диаметрі, мм | 48.0 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен қапталған |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы, °C | 100 |
| Сығу кезіндегі беріктік, Н | - |
| Жұмыс температурасы, °C | -60...50 |
| Электрлік сипаттамалары | Көрсетілмеген |
| Пайдалану температурасы, °C | -60…50 |
| 2-ші жабынның қаптамасының материалы | Қаптамасы жоқ |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| Иілу кезіндегі ең аз пайдалану радиусы R, мм | 250 |
| Шартты өткелдің диаметрі, мм | 48 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 50 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -60 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 19 мм |
| Сыртқы диаметрі | 24 мм |
| Иілу радиусы | 100 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| УФ төзімділік | Иә |
- Бағасы: 491,40 ₸/м

