Перфорацияланған кабель арнасы 60х60 "ИМПАКТ" IEK

3 775 ₸/м
- Бар
- Коды:CKM50-060-060-1-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Перфорацияланған "ИМПАКТ" сериялы кабельдік арналар мыналарға арналған:
- электр тарату шкафтарындағы кабельді орналастыруды ұйымдастыру
- сымдарды механикалық зақымданудан қорғау
- электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету
- авариялық жағдайда сымдарға жылдам қолжетімділікті қамтамасыз ету
- сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі
- ғимараттар мен құрылыстарды салу және реконструкциялау кезінде электр сымдарын монтаждауды жеңілдету
Артықшылықтары
- Электр тарату шкафтарындағы кабельді орналастыруды ұйымдастыру.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
- Ғимараттар мен құрылыстарды салу және реконструкциялау кезінде электр сымдарын монтаждауды жеңілдету

Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 60 |
| Ені, мм | 60 |
| Перфорация қадамы, мм | 6.0 |
| Түсі | Сұр тас/гранит |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Икемді | Иә |
| Бүйір қабырғасының түрі | Саңылаулы перфорациясы/саңылаулары бар |
| Өздігінен сөнетін - -ая | Иә |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Негізінде перфорация |
| Токтың тұрақты ағуы | Жоқ |
| Пайдалы қима, мм2 | 3187 |
| Ойықтың ені, мм | 4 |
| Қақпақпен | Иә |
| Монтаждау температурасы, °C | -15...+60 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 60 мм |
- Бағасы: 3 775 ₸/м


