Екі кіріске арналған АВР бар кіріспе панелі VRU8256-52A-22 400A 35kA 400/230V IP31 2-2 секциялық схема

1 244 207 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-82565222-A
Жіберу 13 сәуір 2026АВР бар ҚТҚ кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
ШУ сериялы АВР блогы қалыпты қоректендіру параметрлері ауытқыған кезде (кернеудің жоғалуы, фазаның үзілуі, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі) жұмыс кірісінде жарықтандыру тізбектері мен қуат жабдықтарын резервтік қуатқа автоматты түрде ауыстыруға арналған.
Оларды қалпына келтірген кезде кері ауысу автоматты түрде жүреді.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚТ панельді типті корпуста жасалған Құрастырмалы металл корпус ВРУ 2000х800х450мм IP31 SMART IEK
АСУ 2-2 электрмен жабдықтау схемасы бар АДБ-мен жабдықталған: екі кіріс, екі тұтынушы, секциялық ажыратқыш.
Коммутация электр жетектері бар үш автоматты ажыратқышта орындаладыВА88-35/37 230В үшін ЭП-35/37 дәрісжетегі + Қуатты автоматты ажыратқыш ВА88-37 3Р 400А 35кА
АДБ көмегімен басқарылады Логикалық реле PLR-S CPU1206(R) 220В айнымалы ток
Қолмен басқару қарастырылған;
Екі кірісте фазаны бақылау релесі орнатылған;
400В 5-7.5А өлшеу құралдары үшін ток трансформаторлары бар екі орын дайындалды;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Жабдық түрі | АДБ-мен өтірік айту |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 1 244 207 ₸








