Үш позициялы ажыратқыш-айырғыш АРТ-63 4P 40А IEK

10 445 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MPR10-4-040
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қосу немесе өшіру түрі | 2 бағытқа ауыстырып қосқыш | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Номин ток, А | 40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ауыстырылатын контактілер саны | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Полюстер саны | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Номин құл кернеу, Жылы |
400 Ажыратқыш-ажыратқыш үш позициялы ВРТ-63 жиілігі 50 Гц, кернеуі 400 В дейінгі айнымалы ток тізбектеріндегі аралас белсенді және индуктивті жүктемелерді ауыстыруға арналған. Ол электр энергиясын тұтынушылардың жекелеген топтарын немесе электр байланысы учаскелерін желіден жедел ажырату қажеттілігі қарастырылған тұрғын және қоғамдық ғимараттар мен құрылыстарды есепке алу және тарату жабдықтары ретінде қолданылады. Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды ток | 40 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбайтын |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Салмақ | 0.31 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Байланыстар саны | 12 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 72 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | Аудармалы |
- Бағасы: 10 445 ₸

