IEK DIN-рельсіндегі VSWR47-29(100) жаңа сериясы үшін VSWR47 күйінің контактісі

2 434 ₸
- Бар
- Коды:MVA01D-AK-1
Күй контактісі КС47 және күй контактісі (авариялық) КСВ47 технологиялық процестерді автоматтандыру немесе нақты объектілерді қорғау жүйелеріндегі ВА47-29 және ВА47-100 автоматты ажыратқыштарының жай-күйі туралы ақпарат алу үшін қолданылады.
КС47 автоматты ажыратқыштың күй контактісі функциясын орындайды: қосулы – өшірулі.
X47 контактілерінің ауысуы коммутатордың басқару тұтқасы бекітілген күйде ұсталса да орын алады.
КСВ47 взвод механизмінің жағдайын ВА47 сигнализациялау функциясын орындайды.
Модульді ВА47 механизмімен байланыстырғаннан кейін, басқару тұтқасын бірінші рет соққанда, осы күйде қалған контактілер ВА47 қолмен ажыратылған кезде де ауыстырылады.
Контактілерді ауыстыру коммутатор асқын токтардан (шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу) іске қосылғанда ғана орын алады.
Модульдің жоғарғы жағында платформа қарастырылған, оны басқан кезде механизм мәжбүрлі түрде қалпына келтіріледі және контактілер ауыстырылады.
Артықшылықтары
- ВА47-29 және ВА47-100 автоматты ажыратқыштарына бұрандасыз бекіту.
Техникалық сипаттамалар
| Функционал мақсаты немесе қолданылуы | Байланыс күйлері |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 1 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 1 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 2,5 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 0,5 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Токтың өзгеру желісіндегі номиналды кернеу 50 Гц, В | 230 |
| Іске қосу индикаторы | Иә |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | 110 |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 2.5 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Аксессуар түрі | Контакт состояния |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 110 В |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 9 мм |
- Бағасы: 2 434 ₸

