Кернеу реттегіші СН3-30 КВа үш фазалы IEK

586 532 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IVS10-3-30000
Жіберу 03 мамыр 2026IEK брендінің электромеханикалық типті кернеу реттегіштері 220 В/3х220 В, 50 Гц тұрмыстық және өнеркәсіптік жүктемелерге арналған тұрақты бір фазалы/үш фазалы қуат кернеуін желілік кернеудің мәні мен ұзақтығы бойынша кең диапазонда ауытқуларымен қамтамасыз етуге арналған.
Өнеркәсіптік объектілерде, медициналық ұйымдарда, телекоммуникациялық компанияларда, аз қабатты тұрғын үй құрылысында, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықта жоғары сезімтал құрылғылармен жұмыс істеу кезінде кернеуді тұрақтандыру үшін қолданылады. Жарықтандыру жүйелерінің, компьютерлік жабдықтардың және т.б. пайдалану мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
МЕМСТ Р 52161.1, МЕМСТ Р 30805.14.1, МЕМСТ Р 51317.3.2, МЕМСТ Р 51318.14.1, МЕМСТ Р 51318.14.2 стандарттарына сәйкес келеді.
SNI сериялы электромеханикалық типтегі кернеу реттегіштері диапазонда ең кең қуат диапазонымен (0,5-тен 150 КВа-ға дейін) ұсынылған, ал қоректендіру желісінің типі бойынша модельдер диапазоны бір фазалы тұрақтандырғыштармен (SN1 сериясы) және үш фазалы (SN3 сериясы).
Электромеханикалық SNI кернеу реттегіштері энергия тиімділігінің ең жоғары көрсеткіштеріне, тұрақтандырудың жақсартылған дәлдігіне және шамадан тыс жүктемелерге жақсы төзімділікке ие. Аталған артықшылықтарды бірінші кезекте коммерциялық тұтынушылар бағалады.
- Кіріс кернеуінің жұмыс диапазонында шығыс кернеуін ұстап тұрудың жоғары дәлдігі - 220 В +/-3%.
- Жұмыс кіріс кернеуінің кең диапазоны:
- - ҚН1 - 160-250 В үшін;
- - ҚН3 үшін - 160-250 фазалық, 280-430 сызықтық.
- Жоғары ПӘК - 90%-дан астам.
- Қорғаныстың төрт түрінің болуы: асқын токтардан (шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу), шығыс кернеуінің жоғарылауынан және төмендеуінен, автотрансформатор орамасының қызып кетуінен.
- Тұрақтандырғыш шығыс кернеуінің синусоидалы пішініне бұрмалануды енгізбейді.
- Заманауи схемотехникалық шешім.
- IEK брендінің жоғары сапалы қорғаныс және коммутациялық құрылғыларын - VA47-29, VA47-100 сериялы ажыратқыштарды және KMI контакторларын пайдалану.
- Тұрақтандырғыштарды монтаждау, қызмет көрсету және тасымалдау ыңғайлылығы корпусқа орнатылған эргономикалық тұтқаларды шағын габаритті тұрақтандырғыштар мен үлкен габаритті жылжытуға арналған дөңгелектерде қолдану есебінен.
- Автотрансформатордың қосалқы бөлшектерінің - сақтандырғыштары мен ток өткізгіш щеткаларының стандартты жиынтықтамасында болуы.
Техникалық сипаттамалар
| Бастапқы кернеу, В | 120 |
| Номиналды қуат, ВА | 30000 |
| Макс кіріс өзгерістер ток AC 50 Гц, ал | 3х45 |
| Үлгі немесе орындау | Еденге арналған құрылғы |
| Шығу. кернеу, Жылы | 220 |
| Тұрақтандыру түрі | Электромеханикалық |
| Ені, мм | 510 |
| Биіктігі, мм | 975 |
| Тереңдігі, мм | 440 |
| Салмағы, кг | 116 |
| Температуралық қорғаныс | Иә |
| Іске қосылу уақыты, мс | <1000 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Бетіне монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Кернеудің іске қосылуы кернеудің жоғарылауынан қорғайды Uмакс, В | 246±4 |
| Кернеудің іске қосылуы кернеудің төмендеуінен қорғайды, В | 184±4 |
| Құл диапазонының кернеу кірісі, В | 160...250/280...430 |
| Тұрақтандыру дәлдігі + немесе -, пайыз | 3 |
| Айналма жол ("айналып өту" режимі) | Жоқ |
| Жұмысқа кіру. фазалық кернеу , В | - |
| Жұмысқа кіру. желілік кернеу, В | 280...430 |
| Барынша рұқсат етіледі. кіру. фазалық кернеу , В | - |
| Барынша рұқсат етіледі. кіру. желілік кернеу, В | 235...475 |
| Атауы. шығу. фазалық кернеу, В | - |
| Атауы. шығу. желілік кернеу, В | 380 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Фазалар саны | 3 |
| Минималды кіріс кернеуі | 160 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 430 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шығыс тогы, артық емес | 45 А |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Толық қуат | 30 кВА |
| Микропроцессорлық басқару | Иә |
| ПӘК, кем емес | 90 % |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Биіктігі | 975 мм |
| Ені | 510 мм |
| Салмақ | 116 кг |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Кедергілерден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 3 % |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
- Бағасы: 586 532 ₸

