Екі енгізуге арналған АВР ВРУ7003 2ВП-7-10-0-30 1000А 50кА 400В IP31 SMART IEK мотор-жетектері

1 919 659 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAVR-823882201-APLR
Жіберу 23 сәуір 2026Кіріспе ГРШ панелі трансформатордан немесе трансформаторлық қосалқы станциядан тарату құрылғысына кернеу беруге арналған; қашықтан, автоматтандырылған және қолмен басқару; жабдықты басқару, сигнал беру және қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау;
Панельдер ажыратқыштары немесе автоматты ажыратқыштары бар кабельдік және шиналық кірістерге арналған.
Бізбен жұмыс істеудің сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Бірнеше жұмыс режимдері:
- Өздігінен қайтарылатын негізгі енгізу
Құрылғының мүмкіндіктері:
- "Желі-желі" режиміндегі жұмыс
- Автоматты және қолмен жұмыс режимі
- Параметрлерді индикациялау
- Жоғары ажырату қабілеті.
Қорғаныс функциялары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Төмен кернеуден қорғау
- Фазаның жоғалуынан қорғау
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Қысқа тұйықталудан қорғау
ВРУ7003 едендік корпуста құрастырылады: ГРШ 2000х600х600мм IP31 SMART IEK
Электрмен жабдықтау схемасы: негізгі/резервтік енгізу - тұтынушы.
Кіріспе аппараттар:
ВА88-43 3Р 1000А 50кА автоматты ажыратқышы МР 211 IEK электронды айырғышымен 2 дана
АДБ блогы:
- ЭП-43 230В IEK электр жетегі 2 дана
- ONI экраны бар PLR-S CPU1206(R) 220В айнымалы токтың логикалық релесі
- PLR-S 220В AC ONI логикалық релесіне 8DI/8DO кеңейту
- Фазаларды бақылау релесі ORF 06 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK 2 дана
- Аралық реле РЭК77/3(LY3) 10А 220В АС IEK 2 дана
Жұмыс режимдері: қолмен/автоматты
Бірінші енгізудің басымдығы.
Ток өткізетін шина алюминий МЕМСТ.
Транзит N/PE шиналары жиынтықта.
АДБ-да заманауи және сенімді шешім - басқару арқылы басқару қолданылады Логикалық реле PLR-S CPU1206(R), бұл қарсы қосу мүмкіндігін жояды;
Құрылғы қалыпты жұмыс жағдайында тұрақты жұмыс істейді: жылу мен ылғалдылықтың немесе температураның өзгеруінсіз.
РАҚ қолмен басқару және жұмыс режимдерін индикациялау шамдары есікке қойылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Номиналды ток күші | 1000 Ал |
- Бағасы: 1 919 659 ₸





