Тарату пункті ПР8503-1164 IP54 кіріс ВР32 250А отх.9хВА88М СЭК

389 725 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-85031109-3
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШРС күштік тарату шкафы мыналарға арналған:
- кернеуі 400/230В айнымалы ток жиілігі 50 Гц тұйық жерге тұйықталған бейтарабы бар желілерде электр энергиясын қабылдау және тарату
- топтық тізбектерді қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау үшін
- жедел қосу және ажырату үшін
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | ||
| Кіріс қимасы нөл/жер | ||
| Ғимарат |
Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.6.4-0 36 УХЛ3 ИП 54 ИК |
1 |
| Ірге | жиынтықта | 1 |
| Кіріспе аппарат |
Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-35В31250 250А IEK |
1 |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 |
ARMAT сериялы автоматты ажыратқыштардың артықшылықтары
- Заманауи өндірістің энергия тұтынуын арттыру үшін In және Icu автоматты ажыратқыштарының жоғарылауы қажет.
- ARMAT құйылған корпусты автоматты ажыратқыштар жоғары технологиялық өндірістік желілерді сенімді қуатпен қамтамасыз етеді.
- Арнайы босату нұсқалары бар ARMAT құйылған корпусындағы қуат қосқыштарының модификациялары Modbus қосылымын қолдайды, бұл оларды диспетчерлік және бақылау жүйесіне біріктіруге мүмкіндік береді.
- Қосу және өшіру циклдарының үлкен ресурсы ARMAT құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыштардың ұзақ уақыт жұмыс істеуіне кепілдік береді.
- Жоғары тозуға төзімділік сынақтармен, соның ішінде халықаралық тәуелсіз зертханада расталған.
- Энергия жүйесінің кез келген жағдайда тұрақты жұмыс істеуі технологиялық процестердің тиімділігі мен адамдардың қауіпсіздігі үшін маңызды.
- ARMAT желісінен құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштар берілетін токтың қоршаған орта температурасына ең аз тәуелділігіне ие.
MASTER сериялы автоматты ажыратқыштардың артықшылықтары


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 389 725 ₸

