АВР31-63А/4.5кА жүйесі "ДГУ бар 3-1 схемасы АВР IEK контроллері" "есеп 1 орын" IP54 ШМП IEK

372 996 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UAVRSHU-825314-1
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Резервті енгізуді автоматты түрде қосу құрылғысы мыналарға арналған: қалыпты қоректендіру параметрлері ауытқыған кезде жарықтандыру тізбектері мен қуат жабдықтарының резервтік қуатына автоматты түрде ауысу, мысалы:
- кернеудің жоғалуы
- фазаның үзілуі
- жұмыс кірісіндегі кернеудің жол берілмейтін төмендеуі
- фазалардың асимметриясы
Параметрлерді қалыпқа келтірген кезде кері ауысу автоматты түрде жүреді.
Жұмыс тәртібі – ұзақ.
Біздің артықшылықтарымыз
- Біз сенімді өндірушілердің зауыттық корпустарын пайдаланамыз
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Біз тек уақытпен тексерілген өндірушілердің жиынтықтауыштарын пайдаланамыз
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 35 мм-ге дейін | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 35 мм-ге дейін | |
| Ғимарат | ШМП-5-0 1000х650х250 ІР54 | 1 |
| АДБ контроллері | ДГУ іске қосылуымен АВР IEK | 2 |
| Кіріспе аппарат | ВА47-29 63А | 3 |
| Жұмыстың индикациясы | жарықдиодты/РАҚ контроллері | |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | тікелей қосу | 1 |
| Қорғаныс панельдері | жеке опциямен тапсырыс беріледі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схема 3-2 моноблоки |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 372 996 ₸

