Ірге ГРШ ХХ.40.60 IP31 SMART IEK

24 746 ₸
- Бар
- Коды:YKV10-TS-400-600-31-S
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ГРШ корпустарында қолданылады, кабельді беруді жеңілдетеді және іргеде қарастырылған арнайы саңылаулар арқылы еденге бекіту арқылы корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Ірге |
| Биіктігі, мм | 70.0 |
| Ені, мм | 400.0 |
| Үйлесімділік | ГРЩ АҚЫЛДЫ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Тереңдігі, мм | 573.0 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Материал | Болат |
| 10-дюйм үшін жарамды. (254 мм) монтаждау | Жоқ |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Түсі | Сұр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Еден |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 573 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Салмақ | 4.8 кг |
- Бағасы: 24 746 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық: Негіз - 1 дана Орнатуға арналған жабдық


