Алюминийлі шина АД 31Т, 4х20 мм, 250 А

720 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 28 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий АҚ электротехникалық шиналары МЕМСТ 15176, ГОСТ 8617 және МЕМСТ 4784 сай сапалы алюминий таңбаларынан жасалады.
Шиналық трассаларды, әртүрлі конфигурациядағы шина құбырларын дайындау үшін қолданылады.
ТКБ таратушы қалқандарында, тұрғын үй, қоғамдық және өнеркәсіптік ғимараттардың электрмен жабдықтау жүйелерінде қолданылады.
Артықшылықтары
- МЕМСТ-қа қатаң сәйкестікте дайындалады
- Жоғары механикалық және коррозияға қарсы қасиеттерімен ерекшеленеді
- Кең номенклатуралық қатар әмбебап қолдануды қамтамасыз етеді
- Жоғары сенімділік және монтаждаудың қарапайымдылығы
Техникалық сипаттамалары
| Фазалар саны | 1 |
| Қосу түрі | Өзгелері |
| Ұзақ ток Iu номин | 250 А |
| Ұзындығы | 4000 мм |
| Қалыңдық | 4 мм |
| Ені | 20 мм |
| Материал | Алюминий |
| Оқшауланған | Жоқ |
| Макс ток күші | 250 А |
| Пайдалану температурасы | -40...+125 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Ені | 20 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 125 град. |
| Максималды ток | 250 А |
- Бағасы: 720 ₸/м

