Кіріспе панелі SCHO70-3-19UZ(600) 1000A IP31 коммутатор қосқышы RE19x1000A 1xHA88-43x1000A электрондық поштамен. ҚБШ АҚЫЛДЫ СЭК

1 017 305 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHCO-70319000-01
Жіберу 03 мамыр 2026SCHO70 коммутаторларының кіріс панелі кернеуі 400/230 В айнымалы ток жиілігі 50 Гц жерге тұйықталған бейтарап желілерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға, қашықтықтан, автоматтандырылған және қолмен басқаруға, басқаруға, сигнал беруге және жабдықты қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғауға, адамдарды электр тогының соғуынан қорғауға арналған. .
Панельдер ажыратқыштары немесе автоматты ажыратқыштары бар кабельдік және шиналық кірістерге арналған.
ЩО70 кіріспе панельдері трансформатордан немесе трансформаторлық қосалқы станциядан тарату құрылғысына кернеу беруге арналған.
Біздің артықшылықтарымыз
-
Артықшылықтары
- Серияның заманауи корпусы SMART IEK және оған коррозияға төзімділігі жоғары аксессуарлар.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 240 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 240 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Ғимарат | Корпус металл ГРЩ SMART 2000х600х800мм IP31 IEK | 1 |
| Ірге | ||
| Бүйірлік панель | жиынтықта | 0.5 |
| Кіріспе аппарат |
ВА88-43 3Р 1000А 50кА автоматты ажыратқышы МР 211 IEK электронды айырғышымен |
1 |
| Ток трансформаторлары | ТТИ 1000/5А 5ВА 0.5 IEK ток трансформаторы | 3 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын |
|
|
| Өлшеу аспаптары |
3 1 |
|
| Ток өткізгіш шина |
Алюминий шинасы АД 31Т 10х100 |
|
| N/PE шинасы | Алюминий шинасы АД 31Т 10х100 |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Толық тарату құрылғысы |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
- Бағасы: 1 017 305 ₸



