Кіріспе ГРШ панелі ГВП11-800А/50кА "1хВА88х800АхЭР" "6хТТх800А" IP31 SMART IEK

716 770 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ГВП11-800/50-800/5-131ц
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріспе ГРЩ панелі мыналарға арналған:
- кернеуі 400/230В айнымалы ток жиілігі 50 Гц тұйық жерге тұйықталған бейтарабы бар желілерде электр энергиясын қабылдау және тарату
- трансформатордан немесе трансформаторлық қосалқы станциядан тарату құрылғысына кернеу беру
- қашықтан, автоматтандырылған және қолмен басқару
- жабдықты бақылау, сигнал беру және қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 240 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 240 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Ғимарат | Корпус металл ГРЩ SMART 2000х400х600мм IP31 IEK | 1 |
| Ірге | жиынтықта | 1 |
| Бүйірлік панель | жиынтықта | 1 |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 800А 690В 35кА MASTER IEK |
1 |
| Ток трансформаторлары | Ток трансформаторы ТТИ 800/5А 5ВА 0.5 IEK | 6 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын |
Есептегіш үш фазалы көп тарифті Меркурий 234 ARTMX2-03 PBR.G |
1 |
| Өлшеу аспаптары |
Амперметр Вольтметр |
3 1 |
| Ток өткізгіш шина |
Алюминий шинасы АД 31Т 10х100 |
|
| N/PE шинасы | Алюминий шинасы АД 31Т 10х100 |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Толық тарату құрылғысы |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 800 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
- Бағасы: 716 770 ₸


