КЭТ IEK қорабы

122 339 ₸
- 1 дана бар
- Коды:IND-KET-1
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрамында өткізгіш шаңы және химиялық белсенді заттары жоқ, жарылмайтын ортасы бар үй-жайларда орнату үшін оның негізінде шкаф типті УЭРМ құрастыру үшін пайдаланылады.
Есепке алуға және бөлуге арналған.

Артықшылықтары
- Алынбалы қасбеттік панельдермен және алынбалы монтаждық панельдермен қамтамасыз етілген орнату және техникалық қызмет көрсету ыңғайлылығы.
- Қажетті орындауға байланысты оң және сол орындарды құрастыру мүмкіндігі.
- Жеке блоктардың жеңіл салмағы кез келген қабатқа қиындықсыз көтеруге және еденге қалқанды орнатуға мүмкіндік береді.
- Кең ассортимент, биіктігі 2500-ден 3850 мм-ге дейінгі әртүрлі конструкциялар.
- Коррозияға төзімділіктің жоғарылауы.
- Құрастыру оңай.



Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Қабырғаға бекітілетін едендік |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 2380 |
| Ені, мм | 300 |
| Тереңдігі, мм | 150 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0,8...1,0 |
| Кабельді енгізу | Бүйірден (көлденең) |
| Материал | Табақ болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Монтаждау рельсімен | Жоқ |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға-едендік |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2380 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Кабельді енгізу | Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
- Бағасы: 122 339 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтық: Төменгі қорап КЭТ/КСС - 1 дана Қорап ортаңғы КС - 1 дана қорап жоғарғы қорап КЭТ /КСС - 1 дана Жабдық Паспорт - 1 дана


