Ені 800 мм, 2 дана/комплекті ВРУ үшін көлденең екі қатарлы тақтайша ІЕК SMART 762 мм

9 474 ₸/жинақ
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV-RPD-762-800
Жіберу 26 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықты монтаждау үшін қолданылады. Корпустың ені бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Көлденең қадалар |
| Биіктігі мм | 50.0 |
| Ені. мм | 762.0 |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Таразы. кг | 0,47 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Тереңірек. мм | 25.0 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Жиынтықтағы саны, дана | 2 |
| Материал | Болат |
| 10 дюймге сәйкес келеді. (254 мм) монтаж | Жоқ |
| 19 дюймдік монтаждауға арналған | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Түсі | Өзгелері |
Бұйымды монтаждау


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 762 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
| Салмақ | 0.47 кг |
- Бағасы: 9 474 ₸/жинақ
- Қаптау тәсілі: Бір рет қолданылатын қабық Полиэтилен Жиынтықтау: Көлденең тақтайша - 2 дана Орнатуға арналған метиздер

