IEK SMART, 250х762 мм монтаж панелі, 2 дана/комплект

18 795 ₸
- Бар
- Коды:YKV-PM-250-762
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпус ішінде түрлі электр аппараттарын орнату үшін.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Монтаждық панель |
| Биіктігі мм | 250.0 |
| Ені. мм | 762.0 |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Таразы. кг | 2,46 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Тереңірек. мм | 25.0 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Жиынтықтағы саны, дана | 2 |
| Материал | Болат |
| 10 дюймге сәйкес келеді. (254 мм) монтаж | Жоқ |
| 19 дюймдік монтаждауға арналған | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Түсі | Өзгелері |
Бұйымды монтаждау


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 762 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 250 мм |
| Салмақ | 2.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 18 795 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтау: Монтаждау панелі - 2 дана Орнатуға арналған метиздер Бір реттік қабықша – полиэтилен


