Автоматты ажыратқыш ВА47-100 4Р100А 10 кА х-ка С IEK

14 858 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA40-4-100-C
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-100 автоматты ажыратқыштары белсенді және индуктивті жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған. Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 100.0 |
| Полюстер саны | 4 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | ≤ 60 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 60.0 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Қорғалған полюстер саны | 4 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 35 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 74,3 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 10.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 10.0 |
| Полюстердің жалпы саны | 4 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 10 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 6 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.58 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 100 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 6 д. (дана) |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 108 мм |
- Бағасы: 14 858 ₸





