Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 800А 35кА электронды айырғышпен MP 211 IEK

372 359 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA51-3-0800
Жіберу 13 сәуір 2026ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында жұмыс істеуге арналған. .
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
Электрондық ағытпасы бар автоматты ажыратқыштар асқын токтардың электронды ағытпасы арқылы шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді. Бұл жоғары сенімділікті, іске қосылу дәлдігін және қоршаған орта жағдайларынан тәуелсіздікті қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Электрондық босату құрылғысы бөлек қуат көзін қажет етпейді және кернеу тек бір фазада болса да, номиналды токтың кемінде 15% жүктеме тогында қорғаныстың дұрыс жұмыс істеуіне кепілдік береді. Қорғаныс блогына үш ток трансформаторы, электронды модуль және ажыратқыш механизміне тікелей әсер ететін ажыратқыш электромагнит кіреді. Ажырату корпусының ішіне орнатылған ток трансформаторлары электронды босату тізбегінің қуат көзін қамтамасыз етеді және қорғаныс функциясын орындау үшін қажетті сигналдарды шығарады. Қорғаныс сипаттамаларын (іске қосу параметрлері) тұтынушы тікелей коммутатордың алдыңғы панелінде көрсетілген мнемикалық схемаға сәйкес DIP қосқыштарын орнату арқылы таңдайды.
Параметрлерді реттеудің кең ауқымына байланысты МР211 электронды босату құрылғысы сенімділік пен іске қосу дәлдігін қажет ететін барлық тарату желілері үшін жарамды.

Артықшылықтары
- Қосымша құрылғыларды өздігінен оңай орнату:
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - қолмен айналмалы жетек;
- - электр жетегі;
- - жапсырма панель;
- - жылжымалы панель.
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары адаптер рельстерінен немесе кабель құлақшаларынан (стандартты өлшемге байланысты), фазааралық қалқандардан, өткізгіштерді қосуға арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан, ажыратқышты бекіту панеліне бекітуге арналған бұрандалар жинағынан тұрады.
- Арнайы кронштейндердің көмегімен VA88-32 және VA88-33 автоматтарын DIN рельсіне орнатуға болады.
Конструкция ерекшеліктері
Токтың шектелуі, яғни қысқа тұйықталу кезіндегі нақты ток жобаланғаннан әлдеқайда төмен.
ВА88 автоматты ажыратқышының конструкциясы қосымша құрылғыларды өз бетінше орнатуға мүмкіндік береді.
Ажыратқыштар корпусының пластикалық бөлшектері деформацияларға төзімділікті қамтамасыз ететін шыны толтырылған полиамидтен жасалған.
Қос оқшаулау - күштік және қосалқы тізбектердің толық бөлінуі.
Жылу айырғыштарының толық диапазоны көп сатылы қорғаныс жүйесімен селективтілікті қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Арнайы RCS кронштейнінің көмегімен VA88-32, VA88-33 ажыратқыштарын DIN рельсіне орнатуға болады.
ВА88 ажыратқыштары олардың номиналды сипаттамаларын өзгертпей кез келген жағдайда орнатылуы мүмкін.
ВА88 ажыратқыштары жұмысқа қабілеттілігін бұзбай, төменгі және жоғарғы контактілерден қоректенуі мүмкін.
Номиналды шекті ең жоғары ажырату қабілетінің үлкен мәндері - 50 кА дейін.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 800 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 35 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 288.0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ені, мм | 210.0 |
| Биіктігі, мм | 268.0 |
| Тереңдігі, мм | 150.0 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Басқалар |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | (2...12)In |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Иә |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Номиналды кернеу, В | 400...400 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 800 |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 35 |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Панель ПМ1/Р-32 ВА88-32 IEK орнатуға арналған артқы бұрандалы қондырмасы бар қондырмалы
Қол жетегі ПРП-1 125А үшін ВА88-32 IEK
ВА88-33 160А 3Р арналған ұштықтар (6шт/жинақ) IEK
Панель ПМ1/П-33 ВА88-33 IEK орнату үшін алдыңғы бекіткіші бар қондырылған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 1.18 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 800 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Биіктігі | 268 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | ВА88 КАРАТ |
- Бағасы: 372 359 ₸
- Қаптау тәсілі: Картон қорап

