Автоматты ажыратқыш NXM-125S/3Р 125A 25кА CHINT*

16 756,80 ₸
- Бар
- Коды:131363
NXM құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш АВР, ВРУ, ГРШ типті енгізу-тарату құрылғыларында қолданылады. Құрылғы тізбекті шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
NXMS — бұл электронды ағытқышы бар аппараттар. Олар серияны пайдалануға беру орнындағы ең аз теңшеу мүмкіндіктерімен тамаша толықтырады.
NXM өзінің әмбебаптығымен және сенімділігімен таң қалдырады
−35...+70 ˚C
сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
10 000 цикл
аппараттардағы түйіспелердің электрлік тозуға төзімділігі 250 А дейін
25-тен 70 кА-ға дейін
шекті ажырату қабілеті
7,5 х 13 х 8 см
аппараттарға арналған ШВГ өлшемі 125 А, 50 кА
Аппараттың түйіспелі дәнекерлері күміс пен вольфрам қорытпасынан жасалған, ал мыс өткізгіш бөлшектер коррозиядан қорғалған.
Сипаттамалары
| Электрлік сипаттамалары | ||
| Оқшаулау кернеуі Ui | 800 Жылы | |
| Импульстік кернеуге төзімді Uimp | 8 шаршы метр | |
| Жұмыс кернеуі Ue, 50/60Гц кезінде | 400 В, 690 В АС | |
| Icu-ның шекті ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 36 қА |
| Айнымалы токта 400 | 25 қА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Lcs жұмысының ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 18 ғА |
| Айнымалы токта 400 | 15 қА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Механикалық тозуға төзімділік | қызмет көрсетусіз | 20 000 цикл |
| қызмет көрсетумен | 40 000 цикл | |
| Электрлік тозуға төзімділік | Айнымалы токта 400 | 10 000 цикл |
| Ағытпа | |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Ir = In |
| Қысқа тұйықталудан лезде қорғау | Ii = In x 10, ±20% |
| Басқалар | |
| Пайдалану температурасы | −35...+70 °C |
| Салмақ | 0,85 кг |
| Ені | 78 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Тереңдігі | 71 мм |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 125 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Ені | 78 мм |
- Бағасы: 16 756,80 ₸

