РС12-2-ДБ Розетка 2 орын. з/к жоқ, қорғаусыз.перделер. 10А ВЕГА (ақ) IEK

597,24 ₸
- Бар
- Коды:ERV20-K01-10-DM
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"ВЕГА" сериясы пәтерлердің, саяжай үйлерінің, кеңселік және өндірістік үй-жайлардың кез келген интерьеріне жақсы үйлесетін жасырын орнатуға арналған розеткалар мен ажыратқыштарды қамтиды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 10 А |
| Кернеу | 250 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Жоқ |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| USB-ден зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 44 мм |
| Биіктігі | 82 мм |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 597,24 ₸


