Корпус металл ЩРн-9 (265х310х120мм) IP31 TITAN 3 IEK

15 912,54 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-N-09-31-Z
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 3 аспалы тарату қондырғылары пәтерлерде, коттедждерде, гараждарда және әкімшілік ғимараттарында электр панельдерін құрастыруға арналған.
Қалқандар Ресейде шығарылады, ал олардың қауіпсіздігі зертханадағы сынақтармен расталады.
Классикалық ықшам дизайн, 9-дан 72 модульге дейінгі диапазон төмен баға сегментіндегі кез келген техникалық мәселенің шешімін оңай таңдауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Ток өткізетін бөліктерден қорғауға арналған алмалы-салмалы операциялық панель.
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы.
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып.
- Корпустың сыртқы жерге тұйықтау ілмегін орнату мүмкіндігі қарастырылған.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 9 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Түсі | Сұр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 265.0 |
| Ені, мм | 310.0 |
| Тереңдігі, мм | 120.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 265 мм |
| Салмақ | 3.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 9 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
- Бағасы: 15 912,54 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Таңбалау кестесі (12 модуль) - 1 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.

