Жарықтандыруды басқару қорабы ЯУО9601-3474-УХЛ1 25А 6кА 400/230В IP65 фотореле/таймер IEK

94 690 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUO-96013474-U1
Жіберу 06 сәуір 2026ЯУО жарықтандыруды басқару қораптары өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- режимдер бағдарламашысы белгілеген бағдарламалар бойынша жарықтандыру қондырғысын белгілі бір уақыт аралығында (мысалы, цех жұмысындағы технологиялық үзілістер кезінде) өшіру және қосу;
- жәшік есіктерінде орнатылған түймелермен жарықтандыру қондырғысын қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
IP65 қорғанысы бар ЯУО9601-3474 беріктігі жоғары ЩМПп корпусында орындалады.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Ресми дистрибьюторлар
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | төзімділік 25 мм-ге дейін | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | төзімділік 10 мм-ге дейін | |
| Ғимарат |
Корпус металл ЩМПп УХЛ3 IP65 |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 32А 6кА С IEK | 1 |
| Жарықтандыруды басқару |
Таймер ТЭ15 сандық 16А 230В дин-рейку IEK AZH-S қашықтан фото датчигі бар фотореле (жарыққа сезімтал автомат) |
1 1 |
| Күштік бөлік | Контактор КМИ-22510 25А 230В/АС3 1НО IEK | 1 |
| Жұмыс режимдері | қолмен/фотореле/таймер | |
| Басқару органдары |
D8-20X3 қосқышы 3 позицияға 2NO қара IEK LAY5-BW8465 "старт-стоп" басқару түймесі IEK жарығы бар қосарланған |
2 1 |
| Индикация және сигнализация | шам қызыл "ЖҰМЫС" | 1 |
| Шығатын желілер мен топтар |
|
|
| Нөлдік/жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 380 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Максималды ток | 25 А |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ені | 250 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Алдыңғы есік | Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
- Бағасы: 94 690 ₸


