Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 2Р 25А 10мА 4.5кА АС IEK

9 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MDV10-2-025-010
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Асқын токтардан кіріктірілген қорғанысы жоқ, дифференциалды токқа жауап беретін жоғары жылдамдықты қорғаныс қосқышы.
Электр қондырғыларының ток өткізетін бөліктеріне абайсызда кездейсоқ тиіп кетсе, адамды электр тогының соғуынан қорғауға арналған және жерге ағып жатқан токтардың ағуына байланысты өрттердің алдын алады.
Өзінің электр энергиясын тұтынуы жоқ және механикалық тозуға төзімділігі жоғары.
Артықшылықтары
- Электрондық компоненттері жоқ электромеханикалық схема.
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін.
- Меншікті электр энергиясын тұтынуы жоқ және нөлдік өткізгіш үзілген жағдайда жұмыс қабілеттілігін сақтайды.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату.
- Шартты қысқа тұйықталу тогы 4,5кА.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 2 |
| Шартты номин дифток КЗ, кА | 4,5 |
| Номин ағып кету тогы, А | 0.01 |
| Ағып кету тогының түрі | Айнымалы (AC) |
| Селективті қорғаныс | Жоқ |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Жиілігі | 50 Гц |
| қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw, кА | 3 |
| Импульстік беріктік, кА | 0,25 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 50 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 74 |
| Іске қосудың қысқа мерзімді кідірісі | Жоқ |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq, кА | 4,5 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 25 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 10 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ЖҚБ |
- Бағасы: 9 000 ₸

