ТА35-10-8 35кВ ЗЭТАРУС алюминий кабельді ұштығы

192,78 ₸
- Бар
- Коды:zeta10412
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ТА 35-10-8 алюминий кабель ұшы алюминий кабель өзектерін және көлденең қимасы 35 мм2-ден 35 кВ-қа дейінгі сымдарды М10 бекіту болтының астына қысу арқылы аяқтауға арналған.
АД1М маркалы алюминий құбырынан жасалған.
МЕМСТ 9581-80 сәйкес келеді
Техникалық сипаттамалар
Қосқыш ұшының түрі
Монтаждау әдісі Престеу
Жұмыс кернеуі 35 кВ дейін
Номиналды қимасы, мм2 35
Түйіспелі өзектің диаметрі, мм 10
Шанақтың ішкі диаметрі, мм 8
Түсі сұр
Климаттық орындалуы УХЛ 3
Материал алюминий
Стандарт Ресейлік МЕМСТ
Қамтудың болуы жоқ
МЕМСТ 9581-80 бойынша дайындалады
Габариттік сызба

- д1 8мм
- d2 14мм
- 20 мм-де
- D 10.5мм
- Л 68мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 68 мм |
| Диаметрі | 14 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 10.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 192,78 ₸

