Модульдік контактор NCH8-20/11 20А 1НЗ+1НО АС220/230В CHINT*

5 077,80 ₸
- Бар
- Коды:256052
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NCH8 модульдік контакторлары кернеуі 400 В дейінгі және номиналды тогы 63 А дейінгі жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток желілеріндегі жүктемелерді басқаруға арналған.
Олар AC-7b және AC-7a қолдану санаттарында (индуктивті емес жүктеме немесе төмен индуктивті жүктеме / резистивті электр пештері, тұрмыстық техника және ұқсас тұтынушылар) жұмыс істейтін жүктемелерді қашықтан басқаруға арналған құрылғы ретінде қолданылады.
Контакторлар қысқа тұйықталу токтарын өшіруге арналмаған, сондықтан оларды тиісті қорғаныс құрылғысымен бірге пайдалану керек.
Сипаттамалары
- СН8-20 типі CB, SEMKO, ESC сәйкес келеді; NSH8-63 типі CE сәйкес келеді
- Электрлік параметрлер: айнымалы ток 20, 25, 40, 63 А; 230 В, 50/60 Гц
- Қолдану санаты: АС-1, АС-7а, АС-7в
- Сәйкес келеді: МЕМСТ Р 51731
Артықшылықтары
- Ықшам дизайн және модульдік орындау
- Жоғары оқшаулау қасиеттерін, сенімді жұмысты және жоғары қауіпсіздікті қамтамасыз ететін материалдарды қолдану
- Эстетикалық көрініс. Көрнекі және түсінікті қосылу схемасының болуы
- Энергияны үнемдеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 20 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыс түрі | 1NC1NO |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бекіту түрі | DIN рейкаға |
- Бағасы: 5 077,80 ₸

