Металлқұбыр д.50

2 002,14 ₸/м
- Бар
- Коды:zeta42417
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұйымның түрі: Металлорукав Шартты өту: 32 мм Брошканың болуы: брошкасыз Пайдалану температурасы: -45-тен +250 °С-қа дейін Түсі: сұр Климаттық орындалуы: У 3 Бухтаның ұзындығы, м: 20 Сығымдау кезіндегі беріктік: Кемінде 320 H Созылу кезіндегі беріктік шегі: Кемінде 250 Н Материал: Мырышталған болат Жабынның болуы: Жоқ Дәрежесі IP: IP40 бойынша дайындалады: ТУ 27.33.13.130-030-99856433-2018 Сертификат: РОСС KK.АД07.Н00357
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 20 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 48 мм |
| Сыртқы диаметрі | 50 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Жоқ |
| УФ төзімділік | Иә |
- Бағасы: 2 002,14 ₸/м

