Жалпы мақсаттағы реле OGR-2 2C 10A 24V DC 2 істікшелі ONI

1 536 ₸
- Бар
- Коды:OGR-2-2C-DC24V
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
OGR сериялы аралық релелер электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен ауыстыру арқылы жетектерді басқару командаларын беруге арналған.
Артықшылықтары
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
- Розетка арқылы DIN-рельске бекіту.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- Токтарды 10А дейін коммутациялау.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
Техникалық сипаттамалар
| Басқару кернеуінің түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | 24 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | - |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 2 |
| Номин ток, А | 10 |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Бір реттік байланыс |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 2 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Қосқыш жалғағышының түрі | ORS-G |
| Қосылу түрі | Алмалы-салмалы (штепсельдік) жалғау |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 28 |
| Тереңдігі, мм | 36 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 2 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 2 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 10000000 |
| Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы | 250 |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В | 30 |
| Полюстік | Еркін полюстік |
| Аудармалы контактілермен | Иә |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Иә |
| Оқшаулау кедергісі, мОм | 500 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...70 |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Ені, мм | 21.0 |
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 4 д. (дана) |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 5 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 24 В |
- Бағасы: 1 536 ₸

