OGR-2 2C ONI релесіне арналған ORS-G-2-2 розеткасы

1 372 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ORS-G-2-2-G
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
OGR сериялы аралық релелер электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен ауыстыру арқылы жетектерді басқару командаларын беруге арналған.
Артықшылықтары
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- DIN-рельске сенімді бекіту.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
- Релені розеткаға сенімді бекіту.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түйреуіш - қадалар саны | 14 |
| Номиналды ток | 7 А |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Кеңейтімдер болуы мүмкін | Жоқ |
| Ені | 29.0 мм |
| Биіктігі | 72.0 мм |
| Тереңдігі | 31.0 мм |
| Өткізгіш қимасы | 0,5...2,5 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40…70 °C |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жұмыс кернеуі | 300 Жылы |
| Токтың өзгеруінің номиналды кернеуі | 300 Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
Қосылу схемасы

Бірлесіп қолданылатын бұйымдар:
Жалпы мақсаттағы реле OGR-2 4C 220В айнымалы ток ONI
Жалпы мақсаттағы реле OGR-2 4C 24V DC ONI
Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі
Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 24V DC интерфейс релесі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 7 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 300 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 31 мм |
| Биіктігі | 72 мм |
| Ені | 29 мм |
- Бағасы: 1 372 ₸

