ӨҮК розеткасы-20-22- П-К с/к 2к (2 модульге) ПРАЙМЕР қызыл IEK

1 553 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK-40D-RSK2-K04-K
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
45х45 әмбебап модульдік жүйенің электр қондырғылары "Праймер" кабельдік арналарына немесе CMC қораптарына орнату үшін қолданылады, қуат пен төмен ток жабдықтарының қосылуын қамтамасыз етеді.
Құрамына ажыратқыштар, қуат розеткалары, ақпараттық розеткалар кіреді.

Артықшылықтары
- Электр қауіпсіздігі.
- Ыңғайлы жылдам монтаждау.
- Кабель-арна праймерін монтаждау керек-жарақтарында сенімді бекіту.
- Оңай бөлшектеу.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 10 |
| Номиналды кернеу, В | 250 |
| Монтаждау түрі | Қабырғалық кабель-арна |
| Түсі | Қызыл |
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесі жоқ |
| Қақпақ | Жоқ |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин ток, А | 10 |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Қосылатын розеткалар саны | 1 |
| Символдар немесе индикация | Шығыңқы таңба |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Иә |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Асқын кернеуден қорғау | Иә |
| Ток бойынша қорғаныс | Иә |
| Арнайы тамақтандыру | Арнайы тамақтануды қажет етпейді |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бекіткіштерде |
| Материал | Пластик |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| Құрылғының ені, мм | 45.0 |
| Құрылғының биіктігі, мм | 45.0 |
| Құрылғының тереңдігі, мм | 40.0 |
| Пайдалану температурасы, °C | -15...35 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 2,5 |
| Фазалар саны | 1 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Контактілерді қорғау | Жоқ |
| Модульдер (модульдік жүйелер) саны | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 10 А |
| Кернеу | 230 В |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Жоқ |
| Қорғаныс перделері | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Биіктігі | 45 мм |
- Бағасы: 1 553 ₸

