Қабырғалық кронштейн негізі 100 мм IEK

1 496 ₸
- Бар
- Коды:CLP1CW-100-1
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған. Қабырғаға орнатылатын кронштейн науаны қабырғаға бекіту үшін қолданылады.
Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм науа үшін жарамды | 100 |
| Үлгі немесе орындау | Қабырғаға және/немесе профильге бекітуге арналған консоль |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Биіктігі, мм | 72 |
| Ені, мм | 30 |
| Ұзындығы, мм | 120 |
| Жұмыс жүктемесі, Н | 1230 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Түсі | Ашық сұр |
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Биіктігі | 72 мм |
| Ені | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жүйе түрі | Қабырғаға орнатылатын кронштейн |
- Бағасы: 1 496 ₸

