Тік сыртқы бұрылыс 90град 50х100мм ESCA IEK

6 387 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1N-050-100
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90° бұрылыс тік сыртқы кабель жолының 90° тік бұрылысын ұйымдастыруға қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі.
Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аксессуарлардың кең ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік трассаны жобалауға мүмкіндік береді.
- Аксессуарлардың толық ассортименті (тік және көлденең бұрылыстар, Т-тәрізді және Х-тәрізді шынтақтар) бағыт пен деңгейді еркін өзгертуге, тармақтарды жасауға және кез келген қиындықтағы кабельдік маршрутты ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Кабельдік астаудың ені, мм | 100 |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ені, мм | 100 |
| Ауытқу - бұрыш | 90 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Бағытты өзгерту | Тігінен құлайтын (сыртқы) |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Түсі | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Салмағы, кг | 0,38 |
| Ұзындығы, мм | 219 |
| Мырыш жабынының қалыңдығы, мкм | 10 |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 2 |
| Монтаждау температурасы, °C | -50...40 |
| Пайдалану температурасы, °C | -50...40 |
| Тармақталу ені, мм | 100 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Климаттық орындалуы | У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 50 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жүйе түрі | 90 градусқа бұрылыстар. тік сыртқы |
- Бағасы: 6 387 ₸

