ESCA Бөлгіш Т-арр. 50х100мм IEK

8 424 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1T-050-100
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Т-тәрізді бөлгіш кабельдік трассаның Т-тәрізді тармақталуын ұйымдастыру үшін қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі.
Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
- Аксессуарлардың кең ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік трассаны жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Кабельдік астаудың ені, мм | 100 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 50 |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ені, мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Конструктивтік орындау | Көлденең үшайыршық |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Түсі | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Ұзындығы, мм | 230 |
| Салмағы, кг | 0,98 |
| Тармақталу ені, мм | 100 |
| Климаттық орындалуы | У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 80 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Т-тәрізді бөлгіштер |
- Бағасы: 8 424 ₸

