Перфорацияланған П-тәрізді профиль 1600-1.5 IEK

5 915 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-PPP-160-15
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
U-тәрізді перфорацияланған профиль кабельді, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерін кез келген конфигурацияда орнатуға арналған.
Ол IEK GROUP монтаждау элементтерінің негізгі құрамдас бөлігі болып табылады.
Сенджимира әдісімен мырышталған U-тәрізді перфорацияланған профиль климаттық жағдайлары жасанды түрде реттелетін бөлмелерде, сондай-ақ ауаға еркін қол жетімді бөлмелерде жүйелерді орнату үшін қолданылады.
Коррозияға төзімділік 2 класына сәйкес келеді (МЕМСТ Р 52868 бойынша).

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Мырыш жабынының қалыңдығы 10 мкм кем емес.
- Профильдің қалыңдығына сәйкес келетін жүк көтергіштігі.
- Сәйкес кронштейндермен және керек-жарақтармен үйлесімді.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығы.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Қарапайым профиль |
| Ұзындығы, мм | 1620 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Салмағы, кг | 2,2 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Биіктігі, мм | 40 |
| Материал | Болат |
| Профиль нысаны | U-профиль |
| Ойықтың ені, мм | 53 |
| Ені, мм | 56 |
| Перфорация түрі | 3 жағынан тесілген |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Сөре |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 56 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Массасы | 2.2 кг |
- Бағасы: 5 915 ₸

