Кронштейн 400 мм IEK

3 525 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1CZ-400-1
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған.
Кронштейн науаны перфорацияланған профильге бекіту үшін қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм науа үшін жарамды | 400 |
| Үлгі немесе орындау | Профильге бекітуге арналған консоль (негізсіз) |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Биіктігі, мм | 60 |
| Ені, мм | 50 |
| Ұзындығы, мм | 480 |
| Жұмыс жүктемесі, Н | 2024 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Түсі | Ашық сұр |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Консоль |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 50 мм |
- Бағасы: 3 525 ₸

