ЖАРЫҚ ДИОДТЫ ПРОЖЕКТОР MEGA 1000W 100000Lm 5000K IP65 LEDAR

97 780 ₸
- Бар
- Коды:LDR-MEGA-1000W-5000K-001
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LEDAR® сауда белгісінің MEGA сериялы жоғары қуатты жарықдиодты прожекторы кронштейнге монтаждық бекіткішпен жабдықталған және сәулеттік қасбеттерді, құрылыс алаңдарын, футбол алаңдарын, қоймаларды, ашық алаңдарды, автотұрақтарды және сапалы және жақсы жарықтандыруды қажет ететін басқа да алаңдарды жарықтандыруға арналған. Қуаты 1000 Вт, түс температурасы 5000К (күндізгі), 185-265В/50Гц, 100000Lm, IP65, диссипация бұрышы 120°, жұм.t -30°C - +60°C, түсі қара, құйылған алюминий корпусы + шыны. салмағы 14,8 кг кепілдік - 12 ай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Прожектор |
| Жарықтандыруды қолдану | Субұрқақтарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ғимараттарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Бассейндерді сыртқы жарықтандыру үшін, Жарнамалық құрылымдарды жарықтандыру үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 1000 Вт |
| Жарық ағыны | 100000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Салмақ | 15 г |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Түс температурасы | 5000K |
| шашыратқыштың материалы | Шыңдалған шыны |
| плафон түсі | Қара |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қорғаныс торы | Жоқ |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Қозғалыс сенсоры | Жоқ |
| Плафон пішіні | Шаршы |
- Бағасы: 97 780 ₸

