РУСМ5115-1874 0.6А "2хQFх2А 2хКМх9А қайтымды емес автоматты басқару қорабы. режимі" IP54 IEK

72 990 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51151874-3
Жіберу 05 сәуір 2026Я5000 типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғау | Модульдік автоматты ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Номин құл кернеу | 400/230 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қалқанның номиналды тогы | 0.6 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Автоматты режим | автоматты режимге ауыстырып қосқышпен |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Фидерлер саны | Екі фидерлі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 0.6 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРЫСМ5115 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-29 |
- Бағасы: 72 990 ₸


