Пластикалық корпус ЩРВ-П-36 модульдері кіріктірілетін ақ IP41 PRIME IEK

34 609 ₸
- Бар
- Коды:MKP82-V-36-41-05
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық корпустар ЩРН(В)-Б IP41 сериялы PRIME модульдік құрылғыларды орнату үшін жарықтандыру желілерінде қолданылады: автоматты ажыратқыштар, қорғаныс өшіру құрылғылары, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Корпустың және оның жекелеген элементтерінің конструкциясы корпусты құрастыру және монтаждау процесін барынша жеңілдету және жылдамдату үшін әзірленген. Ал корпустардың бірегей дизайны ең талғампаз тұтынушыны да бей-жай қалдырмайды және кез келген интерьерге сәтті үйлеседі.

Артықшылықтары
- Стильді және эргономикалық дизайн.
- Толық жабдық - құрастыруға дайын.
- N/PE шиналарына арналған қауіпсіз суппорт.
- Есікті бекітуге арналған ыңғайлы құлып-ысырма.
- DIN-рейканы тереңдігі бойынша реттеу.
- Есікті ауыстыру мүмкіндігі.
- Корпусты пломбалау мүмкіндігі.
- Әртүрлі диаметрлі кабельдерді енгізуге арналған ажыратылатын саңылаулардың болуы, сондай-ақ корпуста кабельдік арнаны орнату мүмкіндігі (топсалы үлгілер үшін).
Конструкция ерекшеліктері

Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 36 |
| Қатарлар саны | 3 |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP41 |
| Биіктігі, мм | 510.0 |
| Ені, мм | 306.0 |
| Тереңдігі, мм | 102.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| DIN-рейка | Иә |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 72 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 306 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 510 мм |
| Салмақ | 2.42 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 34 609 ₸


