Корпус металл ЩРн-180 (835х830х140мм) ақ екі есікті IP54 TITAN 5 IEK

297 457 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-50-N-3X060-54
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.

Артықшылықтары
- Кең өлшемді диапазон. Модульдік сыйымдылығы 12-ден 216 модульге дейін.
- Қорғаудың жоғары дәрежесі – IP54.
- Ыңғайлы монтаждау: корпус секциялары арасында қалқаның болмауы; алмалы-салмалы монтаждық жақтау.
- Кабельді төсеу үшін DIN рельстерінің артындағы кеңейтілген кеңістік.
- Жалған панельді пломбалау мүмкіндігі.
- Ауыстырылатын есік.
- Көп функциялы кабельді енгізу.
- Шиналарды үстіңгі және астыңғы жағына орнату мүмкіндігі.
- Толық жабдық.
- Стильді дизайн.
Конструкция ерекшеліктері


Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 180 |
| Қатарлар саны | 5 |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Биіктігі, мм | 835.0 |
| Ені, мм | 830.0 |
| Тереңдігі, мм | 140.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Ойығы бар |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| DIN-рейка | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 830 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 835 мм |
| Салмақ | 21.6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен, Қосжарнақты |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 297 457 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Шиналар PEN 6x9 мм 24/2 - 2 дана. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Жапсырма модульді. Ілуге арналған жиынтық. Жерге қосуға арналған метиздер жиынтығы.

